YASAL UYARI

Telif Hakkı

© Copyright Ümit Güner tüm hakları saklıdır. Telif hakkı Ümit Güner’e aittir. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği telif altındadır. Tüm öğeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Kullanım Koşulları

Sitenin içeriğinin, tamamının ya da bir bölümünün farklı amaçlarla kullanılması kesinlikle yasaklanmıştır. Site kullanım kurallarına uymayanlar telif haklarını ihlal etmiş sayılıp, haklarında yasal işlemlere başvurulacaktır. Sitede bulunan bilgiler kontrat konusu olamaz ve tarafımızca bir uyarı yapılmadan değiştirilebilir.

Bu İnternet sitesindeki bilgiler yalnızca ilgi duyulan konulara ilişkin olarak yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Yasaların uygulanması ve bunun yaratacağı sonuçlar, ilgili bilgi ve olaylara bağlı olarak büyük farklılık gösterebilir. Yasa, kural ve yönetmeliklerin sürekli değişmesi ve elektronik iletişimin doğasında bazı riskler taşıması nedeniyle, bu sitedeki bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir. Site sahibi, herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz.